בעקבות המצב הביטחוני 200 ש"ח הנחה ברכישת ערכה פיזית בהזנת קוד קופון: songs10

10% הנחה על כל האתר עד 02.01 בחצות

קצת עלינו
השיר
שלנו
הדבר הראשון שאדם שומע בחייו, עוד כשהוא עובר קטן, הוא קצב הלב של אמא.
הצלילים והקולות שמקיפים אותנו הם הגירוי הראשוני שלנו לגלות, לחקור, לדעת.

שירשיעור היא תוכנית חינוכית חדשנית שמחברת בין הצורך הטבעי של הילדים ללמוד ואהבת הקצב והמוזיקה הטבועה בהם מלידה.

למידה

דרך מוזיקה

מחקרים הוכיחו שהלמידה באמצעות מוזיקה מכפילה פי 50 את כמות החומר שתא זיכרון בודד יכול להכיל – כן, ממש כך!

הגישה החינוכית של שירשיעור מצליחה לגעת ישירות באינסטינקט הפנימי של הילדים ומעוררת את הצורך שלהם להקשיב, לנוע עם הקצב, לשיר. חומרי הלמידה שלנו תוכננו בקפידה כדי להעניק חוויית לימוד עשירה שתסייע להטמעה מקסימלית.

שירשיעור מזמינה את הילדים להתחבר ללמידה באופן טבעי וזורם, ומדברת אל הילד בשפה שמוכרת לו, שפה קסומה ורבת עוצמה – המוזיקה.

הנחות היסוד והבסיס

המחקרי של שירשיעור

ילדים, צלילים ומה שביניהם

המקצב, החזרתיות והתנועה המוזיקלית יחד עם חריזה ומשקל במילות השיר תופסים את האוזן ומושכים את הלב. כך השירים הקליטים של שירשיעור מסייעים בהתפתחות הילדים בהיבט השפתי, הרחבת אוצר המילים ושיפור יכולות הקריאה.

ההשפעה הקסומה והמוקדמת הזו בילדים, מתרחשת הודות למגוון פעילויות מוחיות מקצוות שונים של אונות המוח המתקשרות זו עם זו בעת האזנה למוזיקה.

השפעת המוזיקה על הלמידה

הקשר המובהק בין שמיעת ונגינת מוזיקה לשיפור כישורי למידה, זיכרון וקריאה כבר הוכח מחקרית מעל לכל ספק. הכישורים הקוגניטיביים נבנים בתהליך רב שלבי, והמחקרים מראים כי לשימוש במוזיקה ככלי פדגוגי יש השפעה חיובית ניכרת על פיתוח יכולות הלמידה.

תהליכי עיבוד מידע ומוזיקה

כבר מרגע לידתו, תינוק מסוגל לזהות סוגים שונים של צלילים בעוצמות שונות, להגיב לקצב בתנועות מוטוריות ויכול להבחין ולהפריד עיצורים ותנועות. מוזיקה מורכבת מגובה צליל ומשכו, מהירות, עוצמה, גוון ואלמנטים נוספים המפתחים אצל המאזין כישורים אודיו ויזואליים: דמיון, יצירתיות, זיכרון שמיעתי ויכולת ריכוז.

ילד בעל זיכרון שמיעתי מפותח ידע להשלים באופן מדויק את רמת הצליל המבוקש ואת הקצב מתוך דמיונו, ורוכש מתוך המוזיקה כלים להבנה טובה יותר של הנקרא.

Play Video
Open chat
1
היי 👋
אפשר לעזור לך?